Teplé ponožky

Existuje mýtus, že nejvíce tepla uniká skrz hlavu, což už bylo před mnoha lety zcela vyvráceno, osobně, na základě vlastních zkušeností mohu potvrdit, že pocit studených nohou patří rozhodně mezi ty nejhorší. Ať je venku zima, deštivé počasí, nebo je mi doma a trochu chladno, tak kvalitní teplé ponožky to jistí.

Teplé ponožky na doma

Dámské i pánské teplé ponožky nabízíme na eshopu fuskyzlasky.cz. Sortiment zboží si také vyrábíme. Jsme rodinná firma a nabízíme ponožky nejrůznějšího zaměření, materiálů a užití.

Na eshopu fuskyzlasky.cz prodáváme jednotlivé zboží a na webu firmy, ivexcompany.cz, najdete nabídku výroby na zakázku.

IVEX Company s.r.o., nabízí výrobu nejrůznějších druhů ponožek, z různých typů materiálů, dle vašeho designu. Nemusíte chtít tisíc kusů, abyste se nám ozvali. Pokud budete na chladnější měsíce shánět jedinečný dárek pro vaše zaměstnance, firemní partnery, pro sportovní klub a podobně, tak stačí zavolat či napsat, kontakt najdete na webu. Jde o zajímavý způsob propagace své značky. Ponožky jsou praktické, potěší a nejsou nákladné. Jde o jednu z nejlevnějších propagací.

Teplé ponožky na spaní od českého výrobce

Je vám i pod peřinou zima na nohy? Vyzkoušejte ponožky na spaní, polofrotky, frotky, nebo ponožky s volným lemem. Každé přináší něco extra, doporučujeme vyzkoušet všechny.

Ponožky na zakázku

V případě, že se rozhodnete koupit kvalitní teplé zimní ponožky, nebo nechat vyrobit zimní ponožky ve firemním designu, tak jsme tu pro vás. Doporučíme materiály, vysvětlíme možnosti, navrhneme řešení.

ivexcompany.cz – česká zakázková výroba ponožek

fuskyzlasky.cz – ponožky jsou naše srdcovka