Originálni svatební oznámení LarisDesign

Hledáte originální svatební oznámení, které si získá vaše srdce a svým designem příjemně překvapí i okolí? Prohlédněte si nabídku svatebních oznámení LarisDesign. Tvorbě a výrobě oznámení na svatbu se věnujeme profesionálně od roku 2011, momentálně svým působením pokrýváme 3 trhy střední Evropy. Tím je tvořen jak šikovnými grafickými designéri, tak i profesionálními polygrafi. Jejich filozofie se nese v duchu přinášení světových trendú v rozumných cenových relacích a také jsou stále věrní  osvědčeným tradicím, které má zákazník rád.
  
Svatební oznámení najdeme v 5 rozmanitých kolekcích. Elegantní, květinová, jednoduchá, kreativní a rovněž si může nechat vypracovat i Oznámení s fotografií. Úplnou novinkou a oblíbeným trendem jsou tzv. transparentní nebo plastové svatební oznámení, ktere jsou tisknuté na akryl.
Společnost taktéž nabízí různé speciální úpravy Jak technologii tisku metalickou fólií nebo výseky do různých tvarú. Tímto způsobem se vaše svatební oznámení stane nezapomenutelné.
K svatebním oznámením vypracujeme i další svatební tiskoviny, jako jsou pozvánky ke svatebnímu stolu, etikety na láhve, jmenovky pro svatebčany, svatební menu, zasedací pořádek a jiné. Vše v jednom stylu a designu.
  
Prohlédněte si nabídku svatebních oznámení LarisDesign na www.svatba-oznameni.cz a nechte si vypracovat bezplatný návrh Vašeho svatebního oznámení. Určitě budete mile překvapeni. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.