Podpořit spojilo síly se Signi. Jak jim Signi pomáhá dělat dobro?

Posláním projektu Podpořit.cz je umožnit a nacházet nové způsoby, jak kdokoliv může přispět na dobrou věc bez toho, aniž by musel něco zaplatit. Konání dobrých skutků nám však komplikuje časově náročná administrativa. To je důvod, proč jsme spojili síly se skvělým týmem ze Signi.com, který teď pro nás zajišťuje prakticky kompletní agendu dokumentů.

V Podpořit se snažíme, abychom společně s Vámi, našimi uživateli, pomáhali co možná nejvíc. Konání dobrých skutků je samotnou podstatou našeho projektu a je to hlavní věc, na kterou bychom se chtěli soustředit. Právě od konání dobrých skutků nás ale zdržují různé administrativní kroky jako papírování, podepisování smluv, vytváření formulářů, jejich archivace a další. 

I v projektu jako je ten náš se totiž těmto procesům nevyhneme ba právě naopak. Administrativa neziskové organizace je v mnoha ohledech složitější a časově náročnější, než u jiných projektů. Raději bychom čas, který věnujeme tisku, skenování, podepisování, vytváření darovacích smluv a další administrativě soustředili někam, kde je to skutečně potřeba. Jsme rádi, že si našeho problému všiml tým ze Signi.com, který se nám rozhodl pomoct.

Signi je česká aplikace, která nám umožnila vytvářet a uzavírat právně závazné dokumenty v digitální podobě. Nejen, že díky Signi můžeme dokumenty snadno a rychle vytvářet, ale dokonce je můžeme ještě jednodušším a rychlejším způsobem elektronicky podepsat. Elektronický podpis ve většině případů plně nahradí ten ruční. Tím, že Signi veškeré podepsané i vytvořené dokumenty archivuje navíc, ušetříme planetu od tisku zbytečně velkého množství papíru. Signi se tak stalo nedílnou součástí všech dobrých skutků, které nám projdou pod rukama. Jsme velmi rádi, že i v této době se dokáží dva nezávislé projekty spojit pro to, aby společně pomáhaly.

Signi nám pomohlo tím, co umí nejlépe. Pravidelně se nám teď daří šetřit hodiny práce, které bychom jinak trávili náročnou administrativou. Děkujeme celému jejich týmu, že nám umožnili dělat efektivně to, co umíme nejlépe my a to je konání dobrých skutků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.