Skákací hrad v podobě Pirátské lodi

Máte v plánu připravit dětem velkou rodinnou oslavu? Nebo jen hledáte zábavu pro děti na celý den. Rádi bychom vám představili naši půjčovnu skákacích hradů. Novinkou pro rok 2022 máme skákací hrad – pirátskou loď. Jedná se skutečně o velmi atraktivní skákací hrad, který děti ocení.

Základní rozměry pirátské lodi jsou 7 x 4 metry. Nutné je myslet také na výšku skákacího hradu, která je celkem 5,5 metru. Pro nafouknutí a zprovoznění skákacího hradu je vždy dobré myslet na to, že musí být z každé strany hradu alespoň 1 metr více, než je samotný rozměr.

Hradprodeti.cz – půjčovna skákacích hradů / nafukovacích skluzavek

Půjčovna nafukovací skluzavka – Pirátská loď

Pirátská loď je vhodná pro děti ve věku 4-10 let. Celkem může v jeden okamžik na lodi řádit až 6-8 dětí. Skluzavka pirátské lodi je trochu příkřejší, než bývá u jiných skluzavek. Avšak nemusíte se ničeho obávat. Skákací hrad obsahuje všechny bezpečností prvky (např. celá horní část je zabezpečena sítí).

V přední části skákacího hradu pak mohou děti (i menší) skákat a blbnout. Tato nafukovací atrakce tak v sobě skloubí výhody skluzavky a univerzálnost skákacího hradu.

Půjčenou pirátskou loď vám přivezeme na určené místo, vše nachystáme a zprovozníme. Po konci akce pro skákací hrad přijedeme, vše sbalíme a uklidíme. Dopravu do 20km máte zdarma.

Využijte naší půjčovnu skákacích hradů. Naše skákací hrady jsou tak skutečně velkou zábavou nejen pro vaše děti. Můžete tak pozvat přátelé, rodinu apod. Děti se sami zabaví a vy budete mít čas se věnovat přátelům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.