Jak bez rizika vydělat na vstupních bonusech v kasině

Článek opisuje možnost, jak vydělat na bonusech v kasine SyntotTip. Zaregistrvoat se do něj v využitím maximálních bonusů můžete přes https://tipydokasina.cz/ Po úspěšné registraci v kasinu, jste si jistě všimli že se Vám připsalo bonusových 500 Kč za registraci a za ověření. Pokud chcete zvýšit bonus přečtěte si tento článek, ať víte jak na to.

Kasino SYNOTtip nabízí nově registrovaným hráčům jedinečnou možnost získat až 300 volných zatočení, která lze použít ve hře MYSTERIOUS ATLANTIS. Jak na to?

1.       Registrace

Pokud ještě nejste zaregistrovaní v SYNOTtip kasině, odkaz naleznete na webu https://tipydokasina.cz/

Poté už stačí jen postupovat podle návodu na registraci, který jsme pro Vás také sestavili.

2.       Protočení bonusu za registraci

Po ověřené registraci Vám bude na bonusové konto připsáno 500 bodů. Největší zisk získáte, pokud tento bonus protočíte. Není potřeba posílat žádné peníze, stačí si vybrat hru, výši sázky a hrát. Vyhrat můžete od 0 Kč až do jackpotu. Nula je velice nepravdepodobná, většinou se výhra pohybuje v rozmezí 300-500Kč.

3.       Vklad

Při vkládání peněz se Vám zobrazí okýnko, kde si zvolíte částku, kterou chcete vložit, kartu, ze které se tyto peníze odečtou a zadáte (podle výše vkladu), který bonus chcete.
Při vkladu 2500 Kč vložíte do kolonky bonus promo kód „BONUS100“ a získáte tak 100 volných zatočení ve hře MYSTERIOUS ATLANTIS

4.       Získání volných zatočení

Po spuštění příslušné hry se Vám v levém dolním rohu této hry zobrazí malý čtvereček s nápisem „Free Rounds“. Když na tento čtverec kliknete, automaticky budete hrát za volné zatočení (viz obrázek, bílá šipka).
V levém horním rohu je napsán stav Vašeho konta. Nejprve je napsán bodový kredit. To jsou body, které jsme získali za ověřenou registraci. V závorce za tím je napsán náš vklad (viz obrázek, červená šipka).

5.       Protočení volných zatočení

Volná zatočení se Vám na účtu neobjeví hned. Většinou je to do pár hodin od vkladu. Pak už stačí jen protočit volná zatočení. Počet volných zatočení se odvíjí od výše vkladu viz tabulka výše.

6.       Výběr hotovosti

Pokud jste protočili všechny bonusy a volná zatočení, můžete si všechny své výhry vybrat.
Rozkliknete si svůj účet a kliknete na „výběr z I-konta“ viz šipka na následujícím obrázku.

Poté si stačí vybrat účet na který Vám částka přijde a zadat výši částky, což je vlastně celá hodnota Vašeho I-konta. Tak jste získali výhru a neprodělali jste.

Všechny pohyby na kontě si můžete zobrazit v „historie I-konta“ viz obrázky níže.

Více podoných zajímavých článků si můžete přečíst zde: https://tipydokasina.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.