Batoh vhodný i ke společenskému oděvu

Pro chvíle, kdy kabelka nebo aktovka nestačí, lze i ke společenskému oděvu použít batoh. Oproti kabelce nebo aktovce na notebook přináší větší úložný prostor, uvolňuje ruce a umožňuje mít vše bezpečně u sebe. Výrobou batohů vhodných jako módní doplněk se zabývá mnoho módních značek.

Mezi modely mají větší zastoupení batohy určené pro ženy, muži mohou místo batohu sáhnout po brašně nebo kufru na dokumenty. Módní batohy si můžete vybrat v mnoha provedení, se zipem v horní části, roll-top nebo s klopou v horní části. Mezi nejčastější materiály patří imitace kůže nejčastěji vyrobená z PU a polyesterové tkaniny, batohy vyrobené z pravé kůže se objevují až ve vyšší cenové relaci.

Výrobou batohů vhodných i pro společenské události ze zabývají značky známé z módního průmyslu. Velkou nabídku modelů naleznete u značek Tommy Hilfiger a Guess z USA, španělského Desigual i českého Vuchu. Design, který padne i k pánskému obleku přináší značky Piaquadro a Bikkembergs.

Technologicky zaměřené muže jistě zaujmou produkty značek Pacsafe a XD Design. Které kromě čistého a kompaktního designu na trh zastupují produktové řady s označením anti-theft, které díky možnostem zamčení zipů, materiálům odolných proti proříznutí a skrytým kapsám zvyšují bezpečnost uložených věcí. Na rušných místech jako přestupní koridory veřejné dopravy a tržištích dodávají jistotu bezpečně uložených věcí a klid při cestování.

Ucelený přehled o aktuální nabídce a srovnání cen prodejců přináší srovnávač a katalog batohy.kuryrem.cz, na kterém si kromě módního batohu můžete vybrat i sportovní batoh, školní aktovku nebo cestovní kufr. Výběr usnadňuje rozdělení produktů podle vlastností, porovnání s podobnými produkty a ucelený výčet parametrů každého produktu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.