Půjčení skákacího hradu pro děti

Plánujete oslavu narozenin nebo dokonce svatbu a přemýšlíte, jak zabavit nejen vaše děti během celého dne, aby nebyly hned na začátku otrávené a znuděné? Máme pro vás tip na skvělou zábavu pro všechny věkové skupinky dětí a tím není nic lepšího, než nafukovací atrakce v podobě skákacího hradu.

Skákací hrady můžete znát především z poutí a nejrůznější obecních oslav apod. Skákací hrad si lze v dnešní době půjčit přímo k vám domů a nabídnout tak vaším dětem zábavu na celé hodiny nebo dokonce na celý víkend.

Rezervace skákacího hradu nebo skluzavky

Skákací hrad si můžete rezervovat na jakékoliv datum vaší akce. U některých firem při rezervaci může být po vás požadována rezervační záloha, která se při zrušení nevrací vám jako zákazníkovi. Na druhou stranu existují také půjčovny skákacích hradů (např. Hradprodeti.cz), kde není rezervační záloha vyžadována. Díky tomu se nemusíte obávat, že při zrušení akce přijdete o své peníze.

Nejlépe je rezervaci provádět s velkým časovým předstihem (především na termíny letních prázdnin). Vhodné je využití emailové komunikace nebo telefonického spojení.

Půjčení/vrácení skákacího hradu

Některé půjčovny skákacích hradů fungují na principu, že si pro skákací hrad musíte osobně přijet a vyzvednout si jej. Domů si hrad odvážíte sami a doma si jej musíte sami nainstalovat. Po konci akce musíte hrad sami očistit, sbalit a vrátit zpět do půjčovny. To vám zabere relativně mnoho času a navíc to často stojí i nervy a můžete to pokazit celou oslavu.

Půjčovna skákacích hradů – Hradprodeti.cz nabízí kompletní servis, kdy vy jako zákazník se nemusíte o nic starat. Skákací hrad / skluzavku vám dovezou na smluvené místo a ve smluvený čas. Skákací hrad nainstalují, vše potřebné vám vysvětlí a po skončení akce si pro skákací hrad přijedou, sbalí a odvezou. Vy to tak máte zcela bez starostí a můžete se naplno věnovat svým přátelům.

Navíc vaše děti vás budou milovat, protože skákací hrad je zabaví na celé hodiny. Výhodou může být, že děti budou večer unavené a rodiče si tak mohou večer naplno užít. Každý kdo si kdykoliv půjčil profesionální skákací hrad, tak nechce už jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.