Kombinovaný skákací hrad pro děti

Vlastníte domeček s malou zahradou nebo máte v plánu oslavu ve vaší oblíbené restauraci, kde její součástí je vymezený prostor pro zábavu a přesto uvažujete o pronájmu skákacího hradu pro děti? Pokud ano, máme pro vás tip na skvělý skákací hrad, který potěší vaše děti.

Kombinovaný skákací hrad pro děti nabízí mnoho zábavy na malém prostoru. Jeho rozměry jsou pouhé 3×4 metry. I přesto však nabízí skákací plochu, která je doplněna o menší skluzavku v pravé části. Maminky určitě ocení zasíťování skákacího hradu ze všech stran. Díky tomu budou mít děti stále na očích a přitom v bezpečí.

Půjčení skákacího hradu

Dávno je už doba pryč, kdy děti mohly dovádět ve skákacím hradu pouze na poutích pospolu s kolotoči. Dnes si můžete pronajmout skákací hrad z pohodlí domova. Navíc můžete využít naší služby, kdy vám skákací hrad dovezeme přímo na místo akce v domluvenou dobu, skákací hrad nafoukneme a vše potřebné vám vysvětlíme. Po konci akce si pro nafukovací atrakci dojedeme, sbalíme a odvezeme. Skutečně to budete mít zcela bez starostí. A o to přeci u oslavy jde! Nemusíte nikam jezdit, ušetříte mnoho svého času a především starostí. Balení skákacího hradu není až takový zábava, především pokud víte, že váha skákacích hradů ze pohybuje v rozmezí 80 až 150 kg podle velikosti hradu.

Proto si můžete rezervovat půjčení skákacího hradu na svatbu z pohodlí domova a všechnu svou energii věnovat do plánování akce. V naší nabídce najdete více jak 12 druhů skákacích hradů a proto si u nás určitě vybere každý. Kombinovaný skákací hrad je vhodná pro menší děti ve věku 3-6 let v maximálním počtu 5 dětí. Součástí pronájmu je také ochranná plachta pod hrad, fukar a prodlužovací kabel.

Více podrobných informací ke kombinovanému skákacímu hradu a ke všem ostatním nafukovacím atrakcím najdete na našich www stránkách http://hradprodeti.cz . Těšíme se na naší spolupráci a rádi vám poskytneme více informací k pronájmu skákacího hradu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.