Šátky a ergonomická nosítka BeLenka

Po několika úspěšných letech prodeje vlastních výrobků – především rostoucích židlí LUCA a SANDY, s originálními, patentovanými , ergonomickými sedáky, jsme začali hledat novou cestu, kam naši nabídku na e-shopu www.nasezidlicky.cz posunout.

Hlavní podmínkou při hledání byla myšlenka „ergonomie“ neboť všechny naše výrobky vymýšlíme a vyvíjíme s ohledem na správný a zdravý tělesný vývoj dětí.

Hledali jsme a vymýšleli, až jsme přišli na to, že nejvhodnějším prvkem pro doplnění stávajícího sortimentu budou šátky a nosítka na děti od rodinné firmy ze sousedního Slovenska, která se stejně jako my, dlouhodobě zajímá o zdraví dětí a správné ergonomické návyky pro zdravý tělesný vývoj.

Kvalitní, originální, bavlněné šátky a nosítka pro děti vhodně doplňují období, před tím než mohou děti samostatně sedět na našich rostoucích židlích. Neznamená to však, že poté jsou již k nepotřebě, ba naopak obojí se výborně doplňují. Více se dozvíte v článcích, které budou v našem blogu na e-shopu www.nwsezidlicky.cz následovat.

Věříme, že jsme udělali krok tím správným směrem.

Tým WOOD PARTNER s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.