Studenti vytvořili projekt, co mění online nákupy na dobré skutky

Online nakupování a konání dobrých skutků. Dvě naprosto odlišné činnosti dokázali brněnští studenti spojit v jednu a získat tak pro dobrou věc téměř 250 000 Kč. 

S projektem Podpořit.cz můžete jednoduše přispět na dobrou věc a neutratit při tom ani korunu. Vše je možné díky partnerství projektu a obchodů, mezi které patří Aliexpress, Ebay, MALL a stovky dalších. Postup je jednoduchý. Na stránkách projektu vyhledáte obchod, kde chcete nakoupit, prokliknete se do něj a nakoupíte. Pokud sháníte knihu, vyberete na Podpořit obchod Knihydobrovský a provedete nákup. Obchod část své marže pošle na dobrou věc. Cena nákupu zůstává vždy stejná, ať už přes Podpořit nakoupíte nebo ne.

Celý postup si můžete usnadnit stažením doplňku do prohlížeče Google Chrome nebo Opera. Doplněk, který studenti vytvořili, vás automaticky upozorní, když navštívíte jeden z partnerských obchodů a nabídne vám tlačítko, po jehož stisknutí automaticky nákupem přispějete. Nemusíte se tedy bát, že nakoupit přes Podpořit zapomenete.

Projekt v současné době pomáhá už dospělé Aničce, která od malička bojuje s mozkovou obrnou. Tato úžasná mladá slečna statečně bojuje s tímto hendikepem a my ji nyní můžeme pomoct! Rodina je jí oporou a s nemocí se snaží statečně bojovat, aby Anička dosáhla větší samostatnosti a mohla vést normální život mezi svými vrstevníky. Léčba ovšem vyžaduje mnoho rehabilitací, speciálních pomůcek, lázní a dalších terapií. Ne vše je vždy hrazeno zdravotní pojišťovnou. Věnovanou částku by rodina využila na rehabilitační pobyt v lázních Klimkovice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.