Europa Joe CZECH – blahodarné účinky

Černá pečená káva

Dalšími blahodárnými účinky, které vám pravidelné pití tohoto výborného nápoje přinese, je například zlepšení nálady, zvýšení koncentrace a schopnosti soustředit se, podpora přirozené hladiny cukru v těle, podpora látkové výměny, povzbuzení fungování kardiovaskulárního systému a další. Je tedy více než evidentní, že vám přinese mnoho pozitiv v různých zdravotních oblastech. A díky tomu, že potlačuje chuť k jídlu a na sladké a podporuje látkovou výměnu, kilogramy se vám budou shazovat téměř sama.

Rádi zkoušíte něco nového v oblasti nápojů? Vyzkoušejte novinku – chutný a zdravý nápoj, kterým je černá pečená káva. Kromě toho, že si na ní opravdu pochutnáte a dodá vám okamžitou dávku energie, má tento nápoj skvělé účinky iv dalších oblastech.

Kromě jiných vám také může pomoci s poražením přebytečných kilogramů. Pomáhá totiž z těla vyplavovat toxiny a škodlivé látky. Pochutnejte si na tomto nápoji a vyzkoušejte na vlastní kůži hubnoucí efekt. Ideální je, pokud si ji dopřejete hned ráno a nalačno. Tím se stane skvělým dietním pomocníkem.

Europa Joe CZECH pečená káva SLIMROAST

Nastartuje metabolismus. Snižuje pocity hladu Podporuje spalování tuků. Zlepšuje soustředění a náladu .Zvyšuje energii Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol, a proto s ním každý den bojují miliony lidí. Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo! Objevte novou řadu nápojů na hubnutí přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Objednávka po telefonu 775 054 870  

Objednávka bude realizována přes výrobce Valentus nebo můžete i sami 

Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo! Objevte novou řadu nápojů na hubnutí přirozené hmotnosti od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Formulován s nejlepšími přírodními ingrediencemi z některých z nejzachovalejších míst na světě!

Chceme, aby to bylo mnohem jednodušší, proto jsme vytvořili Černá pečená káva SLIMROAST Europa Joe, která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň! Černá pečená káva Neurologický systém pro optimální výkon nelze dosáhnout pomocí jediné živiny, vyžaduje to „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávislých živin, které spolupracují.

Cítit se dobře bude pro vás normální.

Máme výsledky !!!

 • Objednat v CZ   zde
 • Objednat v SK   zde
 • Objednat v PL   zde 

Co dělá Černá pečená káva Europa Joe tak dobře?

 • Zatlačte chuť k jídlu
 • Spravujte svou váhu
 • Zvyšte svou energii
 • Zvyšte svou náladu

Europa Cocoa English

podporuje funkčnost imunitního systému pozitivní účinek na metabolismus přírodní složky na podporu nechuti k jídlu zvýšená energie, lepší nálada a koncentrace

Europa Joe Brazil pečená káva SLIMROAST Optimum

Co dělá Europa Joe Brazil pečená káva SLIMROAST Optimum tak dobře? Zatlačte chuť k jídlu Spravujte svou váhu …

Europa Joe CZECH pečená káva SLIMROAST

  Nastartuje metabolismus. Snižuje pocity hladu Podporuje spalování tuků. Zlepšuje soustředění a náladu .Zvyšuje energii Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi 

Europa Joe Italian pečená káva SLIMROAST Optimum

Europa Joe Italian pečená káva SLIMROAST Optimum. Zhubněte a přitom si užívejte své oblíbené jídlo! Objevte novou řadu nápojů na hubnutí přirozené hmotnosti od …

Hlavní přísady:

kofein Anhydrous

Obsahuje „bezvodý“ kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-tyrozín

Je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí nebo je nemocný, tak tělo není schopno si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi nebo snížené libido.

Pikolinát chromitý

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

 • nastartuje metabolismus
 • Znižuje pocity hladu
 • Podporuje spalování tuků
 • Zlepšuje soustředění a náladu
 • zvyšuje energii
 • Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

Návod k použití

 • Smíchejte 1 sáček s 250 ml teplé vody, můžete dochutit jak vaši běžnou kávu (mléko, cukr).
 • Dodržujte pitný režim. Produkt užívejte 6 dní a pak 1 den pauza. Balení obsahuje 24 sáčků.
 • Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátu. Vegan. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby citlivé na kofein. V případě zdravotních komplikací a užívání léků konzultujte nejprve se svým lékařem, než začnete produkt používat.
 • Uchovávejte v chladu a suchu a mimo dosah dětí. Káva Azera (Coffea Arabica), L-tyrosin, bezvodý kofein (98%), přírodní barvivo, protispékavá látka (oxid křemičitý), vitamin B6 (jako pyridoxin HCl), chrom (jako chrom pikolinát)

Nový oblíbenec mezi pijáků kávy. Europa Joe Coffee   je skvělý doplněk k vašemu programu hubnutí. S kávou   Europa Joe   můžete nejen snadno ovládat svou váhu, ale také si zamilujete chuť této lahodné kávy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.