Skákací hrad na svatbě – zábava pro všechny děti

Svatební den patří k nejvýznamnějším dnům v životě každého z nás. Je to den plný zábavy, dobré jídla a pití, tance a povídání s přáteli. Dospělé osoby si dokáží svatební den užít plnými doušky. Avšak na svatbách bývá často plno dětí všech věkových skupin. Proto je velmi dobré myslet i na zábavu pro děti. Mezi jednu z nejlepších zábava pro děti v dnešní době patří určitě skákací hrad.

Skákací hrad nemusíte kupovat kvůli zábavě pro děti na jedno odpoledne. V dnešní době existují půjčovny skákacích hradů, kde si jednoduše můžete domluvit a rezervovat pronájem skákacího hradu na svatební den. Díky tomu získáte velkou porci zábavy pro všechny věkové skupiny dětí a to hned na celé odpoledne.

Z vlastních zkušeností víme, že je dobré skákací hrad na svatbě nafukovat až po svatební hostině, protože jinak váš děti budou „bombardovat“ otázkami, kdy konečně budou moci zajít do skákacího hradu.

Profesionální skákací hrad vs. Happy Hop

Není půjčovna jako půjčovna. Mnoho z nich vám zapůjčí tzv. skákací hrady Happy Hop, které jsou určeny především pro domácí použití. Jsou vhodné na zahradní party apod. Určitě však nejsou určeny na velkou zátěž a mnohdy nedrží ani tvar.

Profesionální skákací hrad jako můžete znát z poutí je zcela něco jiného. Tyto hrady jsou stavěné na velkou zátěž a vydrží i 10 dětí naráz ve věku 3-12 let. Díky tomu zabavíte téměř celé dětské osazenstvo svatby.

Nespornou výhodou je, že děti se během odpoledne vyblbnou a o to dříve mohou jít do postele. Rodiče tak mají večer více času na povídání s přáteli, dobré jídlo a pití.

Skákací hrad přímo na svatbu

Naše půjčovna skákacích hradů vám přiveze vybraný model hradu přímo na místo svatby a to v domluvený čas. Nemusíte se tak o nic starat a můžete si vše užívat. Navíc večer (nebo druhý den ráno) si přijedeme skákací hrad vyzvednout a uklidit. Pronájem skákacího hradu tak máte zcela bez starostí.

Více informací najdete na našich www stránkách – hradprodeti.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.