Svět dětských hraček a dekorací

Čekáte miminko, máte doma malé děti nebo se chystáte na dětskou oslavu? Právě pro Vás vznikl eshop www.kidsparadise.cz, který Vám nabízí spousty krásných produktů určených Vašim dětem na hraní, mazlení, čtení, tvoření a v neposlední řadě i učení. Představujeme Vám jedinečný svět dětských hraček a vkusných dekorací do dětských pokojíčků. Soustředíme se na smysluplné dřevěné hračky, kreativní sady a vkusné doplňky na vyzdobení dětských pokojíčků.

Vybíráme pro Vaše děti zboží zahraničních designových značek, které vynikají originalitou a kvalitou zpracování. Mezi dětmi i rodiči jsou velice oblíbené dřevěné hračky nizozemské značky New Classic Toys, u kterých si zamilujete přírodní materiály, veselé barvy a edukativní charakter jednotlivých hraček a her. Pro tvořivé děti máme v nabídce spoustu kreativních a výtvarných sad podle věku a zaměření dítěte. Nejoblíbenějšími značkami v kreativní nabídce jsou francouzská značka Djeco a Janod. Mezi jejich produkty najdete vyškrabávání, pískování, malování, šití, vyšívání, vystřihovánky, nalepování, modelíny a spousty dalších kreativních věcí pro menší i větší děti. Šikovné starší chlapce určitě zaujmou dřevěné modely značky Ugears vyrobené z kvalitní překližky, které jsou plné konstrukčních detailů.

Knihy jsou důležitou součástí dětství. Při čtení a prohlížení knížek si děti rozvíjejí slovní zásobu, trénují motoriku, pozornost, rozvíjejí svojí fantazii. Nejmenší děti si mohou v kočárku prohlížet látkové knížky, batolata budou nadšené z leporel s posuvnými prvky a starším dětem mohou rodiče číst delší pohádky. Děti si pak uchovají vzpomínku na společně strávené chvíle s maminkou a tatínkem nad knížkou, chvíle plné mazlení a usínání v náruči rodičů.

Barevné, edukativní a smysluplné hračky a hry jsou důležité pro zdravý vývoj dítěte. Ale neméně podstatné je i prostředí, ve kterém děti vyrůstají. Kde si hrají, učí se, usínají. Toto místo by mělo být pro ně bezpečné, útulné, aby se v něm cítili dobře. Proto nesmí v dětském pokojíčku chybět správný nábytek, dětská svítidla, koberce s dětskými motivy, spoustu úložných prostor na hračky a oblečení. V naší nabídce najdete úložné koše, krabice, bedny a stojany na knížky od kanadské značky 3 Sprouts, které jsou dekorovány motivy zvířat. Na stěny si děti mohou vybrat samolepku na zeď, která dotvoří kouzelné prostředí dětského pokojíčku. Důležitý je i textil, jako deky, polštáře, povlečení, vše v jemných barvách nebo s hrdiny dětských filmů a seriálů.

Pro malé školáky najdete v eshopu kidsparadise.cz vybavení do školy. Aktovku či školní batoh, penál, desky na sešity, kufřík na výtvarné potřeby, sáček na cvičky, zástěrku, kapsář, to vše bude potřebovat Váš prvňáček do první třídy. Školní potřeby si můžete vybrat v jednom uceleném designu nebo nechat děti nakombinovat, co se jim zrovna líbí.

S dětmi také trávíme spoustu času venku na procházkách, hřištích a na dovolených. Vždy je potřeba zabalit i něco k snědku. V nabídce eshopu si můžete vybrat svačinové boxy, dětské lahvičky na pití i termosky na uchování teplého jídla. Určitě se budou hodit i produkty ke stolování, jako lžičky, nádobí, prostírání. Vše můžete sbalit do hezkých tašek a batohů značky Childhome nebo do dětských batůžků. Praktické jsou i tašky a organizéry na kočárek, popřípadě hrací deky, které můžete použít na piknik v parku či přírodě. Sebou můžete zabalit i hračky na písek nebo malé cestovní hry či karty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.